| Matei_Klaudiu_1995 a întrebat:

Un program de decodare pentru Nokia Lumia 520 stie careva?

2 răspunsuri:
| ªEliyº a răspuns:

Buna. intra pe www.doctorsim.com
Trebuie sa ai un card de paypal cu care trebuie sa platesti pui modelul telefonului compania de retea si iti spune cat trebuie sa platesti dupa care iti dau un cod. Trebuie sa pui o alta cartela de alta companie in telefon si cand il deschizi pui codul care ti lau dat si in 24 de ore este decodat :D

| amzosoft2003 a răspuns:

Nu poti decoda Lumia 520 cu un simplu programel acasa. Decodarea se face pe baza imei-ului dar conteaza si tara/reteaua in care este blocat. http://www.decodare.info