| arual93 a întrebat:

Unde pot gasi Samsung galaxy s2(i9100) nu s2+ de vanzare? as dori sa stiu cat este la cosmote la un abonament de 12 euro lunar sau pretul lui la liber si magazinul de unde il pot achizitiona.Inca ceva..am inteles ca s2 este mai bun decat s2 plus si totusi de ce nu mai este disponibil in multe magazine online?

Răspuns Câştigător
| KinekT a răspuns:

Da updatul este valabil din 14 januarie 2013 la android jelly bean 4.1.2 cum poti vedea aicia
http://www.razvang.ro/update-jelly-bean-galaxy-s2/
update-ul se poate face prin kies sau ota

5 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

Teoretic s2+ vine cu un procesor si o placa grafica mai bune decat cele ale lui s2 dar totusi in testele benchmark arata ca s2 are un procesor si un gpu mai performante decat s2+.
S2 nu se mai gaseste in magazine deoarece a aparus s2+ un telefon de care Samsung spun ca este mai performant decat s2 asa ca lau scos din productie pe s2.

| arual93 explică (pentru KinekT):

Deci nu se mai produce...si daca as gasi undeva, ar fi doar din stocurile vechi

| KinekT a răspuns (pentru arual93):

Poate il mai au magazinele in stoc(lichidare de stoc.)daca nu ramai la varianta s2+... sau sa il iei sh

| arual93 explică (pentru KinekT):

Stii cumva daca la s2 se face update la jelly bean..pentru ca s2 plus il are gata instalat..si ma gandeam ca are fi ceva in plus pentru Samsung galay s2+ ce nu se poate face la s2

| Agapi_Andrei_1997 a răspuns:

Hei, poti sa-ti iei ceva mai bun cu banii tai. Intreaba aici http://www.youtube.com/watch?v=LGKaei9PI3A;)