| BlackHear7 a întrebat:

Am fost la Germanos si am intrebat de niste oferte la abonament pe cosmote, si nu am inteles bine faza cu niste telefoane mai vechi sau ceva de genu..pentru fiecare scade nu stiu cati bani, pe mine m-ar interesa un abonament de 6 euro lunar si sa-mi spuneti si mie un telefon ceva bun.un Samsung

Răspuns Câştigător
| Lou222 a răspuns:

Nu prea ma pricep la chestia aia cu abonament, insa teás sfatui sa iti cumperi un telefon Samsung galaxy ace 5891, deoarece este foarte bun. deci netul merge super, aplicatii poti instala cu nemiluta. eu sper ca te'am ajutat.

1 răspuns:
| Lou222 a răspuns:

Iti multumesc