| littlepink a întrebat:

Unde pot suna pentru a activa roamingul de pe cosmote?

mersi anticipathee hee

Răspuns Câştigător
| sorinake a răspuns:

+4076ROAMING - apel gratuit dintr-o tara membra UE, de la numarul de telefon COSMOTE.
Acest numar este disponibil clientilor( Postpaid si Prepaid Roaming Plus) ce se afla deja in Roaming si doresc sa afle informatii despre tarifele practicate.

Relatii cu Clientii COSMOTE : 1234 sau 0766. 12. 1234 – apel gratuit de la telefonul mobil COSMOTE
021. 404. 1234 sau 0766. 12. 1234 – tarif normal pentru apelurile din retelele nationale

2 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Cel mai simplu e sa suni la relatii cu clienti [ tel 1234 ]! E rapid si ti-l activeaza pe loc.

| sinblade27 a răspuns:

Dai la 1234 si apoi in ordinea asta 1, 4, 0 sa intri in legatura cu un operator te va indruma