| QMF a întrebat:

Unde pot vedea intrebarile puse de mine pe Orange help? Vreau sa spun, nu exista o pagina unde pot vedea "intreberile puse" ca si aici?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Intrebarile sau raspunsurile adaugate pe site-ul de asistenta Orange Help apar pe site daca sunt valide si considerate de interes pentru alti utilizatori. In cazul in care intrebarea exista iar raspunsul tau nu este valid, ele nu vor aparea. De asemenea, nu poti vedea un istoric al intrebarilor/raspunsurilor trimise in Orange Help, insa fiecare actiune a ta este notificata pe adresa de mail cu care te-ai inregistrat. Poti verifica istoricul in inbox-ul de mail.
O zi buna,
Orange Helpers