| cristina4you a întrebat:

Dc nu pot vedea intrebarile? (puse de mine) dau funda

Răspuns Câştigător
| FastAndFurious a răspuns:

Le vei vedea. E o mica ( uneori mai mare) pauza intre momentul postarii si notificare, dupa care poti s-o vezi.

4 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Trebuie sa astepti putin!

| Iulian03 a răspuns:

Le poti vedea te duci la Vizualizare profil apoi dai click la intrebari si asa le poti vedea.

| Miza a răspuns:

Bună!
Dacă au avut conţinut indecent şi au fost văzute de admini, au fost şterse. În cazul ăsta, le găseşti aici : http://www.tpu.ro/continut-sters-admin/. Dacă nu, e o eroare, şi îţi va apărea in maxim 7 minute.
Seară faină! :*

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,pai trebuie sa dai la'' intrebarile mele'' si daca nu au aparut, iti va aparea in maxim 5 minute