| ramonna a întrebat:

Cum stergi intrebarile puse de pe acest site? Am niste intrebari mai vechi puse de mine si vreau sa le sterg.

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu le poţi şterge. Rămân la arhivă. Vor ajuta pe alţii când vor avea nevoie.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Intrebarile nu se pot sterge, ele raman pe site fiindca alti oameni le pot gasi utile.

| lifeForJesus a răspuns:

Nu prea ai cum... si totusi ai putea sa vorbesti cu Raluca_tpu ,adminul site-ului! bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca poti ci se sterg automat dupa o anumita perioada de timp.