| MiniLoveYou a întrebat:

URGENT! DAU FUNDA. Telefonul meu mobil( S2 plus) nu vrea sa se mai incarce; adica atunci cand il bag la incarcat nu se incarca. Pur si simplu telefonul ramane asa cum este el normal (fara fulgerul ala pe baterie). Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| RIP a răspuns:

Inseamna ca nu face bine contact acola unde se incarca

2 răspunsuri:
| mariutza21 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. Eu am bagat prea tare incarcatorul si mi s-a stricat mufa din interiorul telefonului. Mi s-a intamplat asa de 2 ori, si am schimbat-o. Poti sa te duci sa il verifice la un specialist. Bafta!

| MiculFaraon a răspuns:

Salut! Cred ca nu face contact acolo sau poti inchide telefonul si sa il deschizi din nou sau sa ii scoti bateria. Sper ca va merge. Salut.