| cipikaoo a întrebat:

am si eu o intrebare, am cumparat si eu un telefon Samsung galaxy s3 bine nu de nou k nu mia permis bugetul, si vreau sa intreb daca e normal dupa ce pui telefonul la incarcat bateria sa se incarce in aproape 10 ore, eu stiu ca la un telefon bateria in mod normal se incarca in 3 sau 4 ore, imi poate zice cineva care e problema adica e normal asa ceva sau e o problema de pe la baterie, incaracator sau telefon? va rog sa ma ajutati.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este normal aşa ceva!

Cel mai probabil, este o problemă cu încărcătorul sau cu bateria...
Eventual, să mergi cu ele la un Service, ca să le verifice.

Toate cele bune.

| enerky a răspuns:

Bateria e uzata si s-ar putea sa nu mai mearga recomand sati ei alta baterie normal cam intro 1-2 h se incarca bftwinking

| con12ro a răspuns:

Nu e deloc normal, ai putea sa-i scimbi bateria, si daca tot asa face, incearca si incarcatorul sa-l schimbi.cheerss!

| Cristianaaaaa a răspuns:

Probabil problema e la baterie, nu e normal sa dureze 10 ore o incarcare, dar cat te tine?

| cipikaoo explică:

Gata s-a rezolvat de la incaracator era problema l-am incarcat cu alt incarcator si s-a incarcat rapid nu a durat nici 3 ore, bateria e buna k ma tine 2 sau 2 zile jumate depinde cat de mult il folosesc. multumesc la toti pentru raspunsuri