| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! Mi s-au sters toate pozele de pe tableta? sad Le mai pot recupera? Cum?

5 răspunsuri:
| hypentakill a răspuns:

Conecteaza tableta la un PC si descarca un program numit recuva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci alte poze, nici recuva nu mai recupereaza.Imi pare rau dar asta e.

| Vanqu1sh a răspuns:

Http://file-recovery.com/....../ad_v2.htm

Instalezi asta sau eventual un alt program de recuperat date care le-ai sters, conectezi tableta la pc, asigura-te ca o vede pc-ul si alegi spatiul de stocare al tabletei cand dai recover files, evident alegi sa iti caute doar pozele. Ce se poate recupera o sa iti apara acolo.