| Scumpik246 a întrebat:

Va rog ajutor am apasat la tableta in acelasi timp pe butonul acasa si blocare iar acum mi s-au sters toate pozele si videoclipurile pe care le aveamcrying(((va rog mult mai pot face cevasad orice?
FUNDAsadurgentsad

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu poti recupera pozele sau videoclipurile pe care le avea, numai daca nu le-ai salvat si pe card.

| Daniel_Alex_1996 a răspuns:

Draga daca sau sters nu mai ai ce sa faci //iar cu tableta daca se blocheaza incearca sa o conectezi la un PC sa daca nu du-te la un GSM cv...