| anonim_4396 a întrebat:

Va roog! Am nevoie de o parere! MotoSmart xt389 sau Alcatel OT-991? Mai am si varianta cu Samsung galaxy mini 2, dar parca inclin inspre primele doua...
Ce spuneti, Alcatel-ul e bun? Mie parca imi place ideea. Va dau si link-ul:
https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/alcatel-o ne-touch-991

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Buna Friend on TPU,
Deci Alcatel merge greoi si din ce am experimentat cu aceste telefoane nu se merita sa dai banii pe ele. Acuma cu MotoSmart poti merge cu incredere pentru ca de obicei acestea sunt telefoane bune, zic de obicei pentru ca la fiecare stoc exista si un rebut.
Succes si sper sa iti iei ce doresti

1 răspuns:
| valyentyn a răspuns:

Mini 2 e mai bun dar nu si mai fain. In plus costa mai mult.