| Search69 a întrebat:

Vineri dimineata o sa fie redus telefonul xiaomi mi 3 la eMAG. (Stiu ca nu sunteti siguri dar dupa paretea voastra). Ma trezesc la 6 dimineata o sa il prind? Dau funda.

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cel putin la 3, altfel nu ai nici o sansa... big grin

| LaLaura a răspuns:

Buna. De preferat e la ora 12 ( noaptea), dar stiu ca siteul s-ar putea sa intapine probleme din cauza nr prea mare de utilizator, s-ar putea pana la 6 dimineata sa nu mai existe in stoc.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Intra la ora 12:00 nu la 6 s-ar putea sa nu il mai gasesti. Depinde cand incep ei oferta cei de la Altex vor incepe la ora 6 dimineata la eMAG nu stiu sigur dar cela mai bine sa fi on la 12:00 (noaptea)

| Sk8terBoy a răspuns:

Ei au zis ca incep BF dimineata... dar la 6 cred ca e bine daca te trezesti. Fii cu ochii pe ei, aici: http://bit.ly/1rsEbIl

| Search69 explică:

O sa inceapa la eMAG la 00?

| Search69 explică:

Nu stiu ce sa fac..la 8 is la scoala. laughing

| Search69 explică:

Mda..eu nu pot dau test. apoi ma asculta... sad.