| Search69 a întrebat:

Vineri dimineata o sa fie redus la eMAG xiaomi mi3?(stiu ca nu sunteti siguri dar ce credeti ). Ma trezesc la 6 dimineata o sa il prind?

2 răspunsuri:
| Tariceanu a răspuns:

Aboneazate la Newsletter aici http://bit.ly/1uJSUAd o sa iti vina oferta maine seara. Iar black friday la eMAG incepe undeva la ora 7.40-8:00 deci te trezesti degeaba la 6

| LeonteRazvan a răspuns:

Vineri o sa fie reduceri la o multime de obiecte la eMAG eu unul te sfatuiesc sa te trezesti si sa verifici daca este reducere pentru acel produs!