| Killer200 a întrebat:

Vreau cel mai bun smarthphone pana in 10 milioane! Baterie buna, camera buna, Android preferabil.

Răspuns Câştigător
| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

Alege unul din telefoanele "Samsung GALAXY" (Galaxy Gio, Galaxy Mini, Galaxy S). Nu vreau sa sun ca o fata din reclamele TV, dar trebuie sa-ti zic ca-s smartphone-uri bune la pret mic.
toata gasca mea are GALAXY-uri.
Site-ul "telefonultau.eu" te ajuta mult, au si video-uri despre telefoanele pe care ti le prezinta big grin

5 răspunsuri:
| Rety_Petry_1992 a răspuns:

Salut, presupun ca sti ca telefonele cu sistem de operare Android au probleme destul de mari cand vine vorba de baterie... oricum aici iti voi recomanda niste modele bune:
-Samsung Omnia M S7530 Black
-Huawei U8850 Vision Silver
-Sony Xperia Miro Black
-Samsung i8150 Galaxy W Soft Black
Sper ca o sa iti placa unul dintre aceste modele. O seara placuta.

| SDC a răspuns:

Nokia Lumia 710

| de2ed a răspuns:

LG Optimus 2x

| Korynutssa1993 a răspuns:

Parerea mea este ca este galaxy s. eu mi-am luat unul la mana a doua si sunt foarte multumita de el. l-am luat de pe www.okazi.ro si am dat si 7 mil pe el. funda

| shecherap a răspuns:

Htc desire C...camera 5 megapixeli, android 4.0 ics(ice cream sandwitch) wifi, 3g, multi touch si altele gasite pe liku asta (restul specificatiilor) http://www.gsmarena.com/htc_desire_c-4759.php