| obsercvayr a întrebat:

am un Nokia lumia 800 si vreau un Samsung galaxy s2-s3 cu android pe el. Sau dati-mi niste exemple de telefoane pana in 8 milioane cu camera mg minim 8. Si memorie mare.

1 răspuns:
| meowlis a răspuns:

Eu de curand mi-am luat Zte Grand X In si sunt extrem de multumita de el. E foarte bun. Camera e de 8. Merge foarte usor, ecran mare, android, mmulte aplicatii, cred ca o sa-ti placa. Mai multe gasesti pe net despre el. Daca o sa-l vezi si o sa-ti placa, imi dai o fundita? puppy dog eyes