| WwSeBywW a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pana in 6 milioane (android si camera 5 mp)

Răspuns Câştigător
| EugenShiAtat a răspuns:

Samsung Galaxy Young e bun dar e un pic mai scump 640 sau intre 400-500 poti sa-ti iei un s2 depe mercador sau ocazii daca vrei din magazin Galaxy Mini 2. Asta te duci la germanos/Vodafone/Orange si iti alegi happy

1 răspuns:
| youlooser a răspuns:

Orange Nivo e bun.Cred ca e in jur de 4-5 milioane.Merge bine.Camera super. Difuzor tare.Sau Samsung Galaxy young, mini 2, etc.