| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Huawei p40 pro si din cate stiu nu vine cu serviciile google asta nu ar fi neaparat o problema atat de mare pentru ca le pot lua de pe net dar intrebarea mea este se poate cumva sa te conectezi pe Youtube cu contul?

1 răspuns:
| BlackPixel a răspuns:

Salut!
De pe orice telefon, Android sau iOS, poti descarca YouTube de pe serviciile Google PlayStore sau Apple Store.
Odata ce ai descarcat YouTube, te poti conecta cu contul tau.