| JokerHoker a întrebat:

Vreau sa imi iau un Apple Iphone 5 dar nu stiu pe ce culare sa il iau? ALB sau NEGRU?

ERA SA UIT..INTREBAREA ESTE SPECIAL PENTRU BAIETI!

Funda.

Răspuns Câştigător
| erdeivlad a răspuns:

In proportie de 40%, da sunt sigur. Am stat si m-am gandit mai bine si IOS 7 merge si pe negru. Uita-te pe YouTube la IOS 7 si o sa vezi ca foarte multe videoclipuri cu IOS 7 sunt cu iPhone 5 pe negru. Eu zic ca daca o sa ii pui o husa smechera la iPhone 5 nu o sa ti se zgaraie chiar si daca o sal scapi pe jos. Funda, te rog.

7 răspunsuri:
| Sooorin a răspuns:

Negru.

| JokerHoker explică:

In modul care este mai stilat mai elegant etc.

| PickUp a răspuns:

Salutare!
Si eu am IPhone 5 si acceasi intrebare mi-am pus-o si eubig grin
Pai eu l-am luat negru deoarece la negru daca se zgarie, sparge telefonul nu vei vedea diferenta si nu este foarte pretentiso, si in plus te costa mai putin decat pe albhappy
Pe cand albul este mai pretentios (ca intotdeauna) si este mult mai scump. Dar daca il spargi, zgarii si are culoarea alba o sa iti vina nervii de o sa-l spargi la cum se vad zgarieturilehappy
Bafta!
Funda!?

| Derutz a răspuns:

Negru,este cel mai bun, no fite. costa putin.

| JokerHoker explică (pentru PickUp):

Asta e problema mea (cred) ca daca se zgarie cel negru, cum SPATELE este din aluminiu sau marginile din CRISTAL ma dem ca o sa se vada cam tare deoarece albul se vede foartye bine pe negru!

| erdeivlad a răspuns:

Alb, LOL

| JokerHoker explică (pentru erdeivlad):

Aaaaa...esti sigurd de ce spui?