| Vadastreanu_Ionut_1998 a întrebat:

Salut, vreau sa-mi cumpar iPhone4 de pe GSM1 http://www.gsm1.ro/produse/Telefon-mobil-Apple-iPhone-4- negru/21/ si intrebarea mea este:
-Telefonul este decodat? adica pot sa bag orice vel de cartela in el? (Cosmote,Vodafone, Orange?) dau funda :P

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Din descriere merge in orice retea dar vezi ca e SH.

| Vadastreanu_Ionut_1998 explică (pentru neluL):

Cum adica SH?

| neluL a răspuns (pentru Vadastreanu_Ionut_1998):

Second Hand

| Vadastreanu_Ionut_1998 explică (pentru neluL):

Pai. si calitatea este aceiasi? nu conteaza ca este la SH? sau ce difera? imi recomanzi sa cumpar de acolo?

| neluL a răspuns (pentru Vadastreanu_Ionut_1998):

Calitatea? Este un telefon folosit! Asta e diferenta intre un SH si un telefon NOU! Nu recomand sa cumperi telefoane folosite de pe net! In principiu ar trebui sa suni si sa ceri detalii despre telefon la contact daca are garantie, daca e zgariat, cat tine bateria, daca e blocat intr-o retea...etc