| Bertan a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon anume un Lenovo s90(nu cred ca are importanta numele) si pe eMAG acest telefon este 1600RON! Pe un alt site si anume EuroGSM! Este 1200RON! Acum nu stiu ce sa fac! De pe care site sa il iau! Normal ar fi de pe EuroGSM, dar vreau sa stiu daca pot avea incredere in acest site! Sunt bune telefoanele de pe EuroGMS? Adica mi se pare 400RON diferenta de la un site la altul? Oare sunt sanse sa imi iau teapa cu telefonul de pe EuroGMS?

Răspuns Câştigător
| KLiNK a răspuns:

Eu mi-am luat un smartphone de la ei acum 2 săptămâni. Nu am avut probleme. Sunt de treabă.

1 răspuns:
| Kenya a răspuns:

Este bun site-ul. Poate aici e o diferenta, dar la restul preturile sunt apropiate de eMAG.