| KennenX a întrebat:

Vreau sa imi personalizez casuta vocala ca sa inregistrez eu un mesaj care sa-mi raspunda cand sunt ocupat dar imi cere parola de la Vodafone vox si nu stiu de unde sa iau parola asta. Stie careva? Ofer funda

1 răspuns:
| stlucian a răspuns:

Iţi personalizezi gratuit căsuţa de mesaje vocale prin:

schimbarea mesajului standard de întâmpinare cu un mesaj înregistrat de tine, la numărul de telefon 335;
schimbarea codului standard Vodafone Vox (0000) cu unul cunoscut doar de tine, la numărul de telefon 336;
înregistrarea propriului autograf vocal, la numărul de telefon 337.

daca nu intreba la serviciu clienti.

sursa:

https://www.vodafone.ro/......controller