| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un Blackberry http://www.okazii.ro/......a117774018 se merita? voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| GenesisXD a răspuns:

Buna, din punct de vedere functional e foarte bun, dar culoarea alb...sincer nu as recomanda-o, am avut si eu un Blackberry 852 curve si a fost foarte folositor, dar nu a ajuns pretentiilor mele, prefer camera sa aiba mai multi mpx etc., dar depinde si de cerintele tale.

| 1234abcd a răspuns (pentru GenesisXD):

Eu vorbesc destul de mult la telefon (apel cat si sms-uri) in rest nu prea folosesc la altcev telefonul(am aparat foto pe care il am mai tot timpul cu mine, camera video, mp4 )
cel mai mult ma intereseaza sa tina bateria si sa scriu repede mesajehappy

1 răspuns: