| cripsontyphoon a întrebat:

Vreau sa va intreb telefoanele made korea sunt la fel ca cele made in ghina. 2 cei care stiu despre telefonul.eu credeti ca as gasi in stoc telefonul LG optimus l7 p705 in aceasta vara deoarece numai atunci as putea sa il cumpar. 3 sau este acest telefon la vreun magazin cosmote in tg jiu sau germanos multumesc anticipat si dau funda

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
NU! Cu siguranta NU! Cum sa zici asta? Ce, ti se pare ca Samsung-urile sau SONYurile sunt chinezarii? Nu se compara! Nici LG-urile! Si L7 este un telefon cu foarte mult succes, Deci probabil va fi si mai ieftin in vara! Si da, aproape cu siguranta il vei gasi!