| cripsontyphoon a întrebat:

Cat de bine s-a vandut telefonul LG optimus l9? am inteles ca de paste cei de la germanos reinoiesc stocul la telefoanele care au trecere. credeti ca o sa gasesc acest telefon in magazine? dau funda.

5 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
nu ti-l cumpara! din cate am inteles eu cele din gama L au lag ( eu am avut un LG optimus l3 si avea lag, intr-o perioada se restarta singur ).
eu iti recomand un telefon mai ieftin si mai bun :
zte grand x in :http://www.gsmarena.com/zte_grand_x_in-4962.php

sau un Allview p5 alldro ( nu pot sa-ti dau un site de specificatii pentru ca nu prea am gasit, dar cauta pe eMAG, poate acolo gasesti )

| cripsontyphoon explică (pentru MaxKiller911):

L3 l5 si l7 aveau procesoarele mici l9 il are dual core si i-a imbunatatit platforma un proeten de al meu are acelasi telefon si nu are lag deloc

| MaxKiller911 a răspuns (pentru cripsontyphoon):

Poate ca nu ai vazut tu sau nu ti-a spus ca are lag.

| cripsontyphoon explică (pentru MaxKiller911):

M-am jucat pe el trei zile aproape fara pauza si are 50 de aplicatii, in unele momente am avut si 20 de aplicatii deschise in acelasi timp si nu a avut lag de loc. cei care fac referire la acest telefon probabil vor sa spuna despre navigarea pe internet care pe cartele mi-s-a parut ok dar continuturile flash se incarcau mai greu

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru MaxKiller911):

Salut!
Da, inteleg ca L3-ul tau avea lag, dar asta pentru ca., cam toate telefoanele la pretul acela au un pic de lag!
Sa fim seriosi..aici vorbim de flagshipul acestei serii de telefoane. Costa 1100Ron, nu 450. Si jur ca nu pot gasi nici o problema la acest telefon.