| cripsontyphoon a întrebat:

Pentru cei care locuiesc in gorj. Vreau sa va intreb e cate ori reinoiesc cei de la germanos stocul deoarece as vrea sa imi cumpar telefonul LG optimus l9 de paste. Sau as putea sa pun o comanda la ei atunci cand ma duc sa il cumpar in cazul in care nu il gasesc. dau funda.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Stocul se reînnoieşte "parţial", în funcţie de necesităţi şi de furnizor!
Nimeni nu-ţi poate spune când se va înnoi stocul la un anumit tip de telefon.

Cel mult, poţi merge la o reprezentanţă Germanos şi să vorbeşti cu un consilier de vânzări.

Sau, îi poţi contacta printr-un mesaj sau e-mail, vezi linkul :
http://www.germanos.ro/e-germanos_ro/open/browse; jsessionid=AE124EEE148895AE40DE1EC72461EB2F? action=prepareInsertContact

În principiu, înainte de Paşti se reînnoieşte stocul ( la modelele care au "trecere" ).

Toate cele bune.

1 răspuns:
| Georgiana05 a răspuns:

Din câte ştiu eu, nu atât de des. Ia vezi dacă poţi pune comandă. Ar fi mai sigur, zic eu.