| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi un telefon cu procesor 800 mb sau 1 ghz, android 2.3/4.0,sa nu fie marca de aia slaba ca Allview sau Motorola si sa fie pana in 650 lei.

11 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Orange nivo, se vinde la liber cu 105 euro. Procesor 1ghz, dual core, android 4.1.2, 512 mb ram si 4gb memorie interna.

| Seby90 a răspuns:

Telefonul este asamblat de gigabyte, deci nu poti spune ca este marca proasta happy. Totusi, are outsource in china.

| xxx8 a răspuns:

Pai poti ar fi Samsung galaxy mini 2 cu procesor de 800 mhz dar sa stii ca Allview nu este o marca slaba sunt chiar foarte performante ca sa nu mai mentionez calitatea materialelor si sunt printre cele mai vandute in Europawinking

| TheAnonimous3037 a răspuns:

Am uitat sa mentionez ca vreau sa fie de pe un site cunoscut ca eMAG sau telefonultau.eu

| TheAnonimous3037 a răspuns (pentru xxx8):

Galaxy mini 2 are ecranul prea mic si asta e problema.

| SaVa13 a răspuns:

Samsung galaxy mini 2 e si atragator are andoid 2.3.6 gingerbredmprocesor de 800 mb 512 ram!

| xxx8 a răspuns (pentru TheAnonimous3037):

Pai ia incearca Allview p5 quad sa vezi ca nu o sa regretiwinking

| xxx8 a răspuns (pentru SaVa13):

Samsung galaxy mini 2 nu are nimic atragator poate doar ca aspect in rest e slab

| xxx8 a răspuns (pentru xxx8):

Dar va trebui sa mai strangi ceva bani

| buium a răspuns:

Alcatel ot 991,,, e 109 euro,, si are tot ce ziceai tu,.