| anonim_4396 a întrebat:

1. Scuze, nu am stiut ce categorie sa aleg.
2. Pe Facebook, vreau sa adaug o prietena dar pe profilul ei nu apare niciun "Add friend/Adauga prieten" dar la celelalte persoane imi apare asta. Ce trebuie sa faca prietena mea ca sa apara "Add friend/Adauga prieten" pe profilul ei de facebook? Fundita! love struck

Răspuns Câştigător
| FriendsWithBenefits a răspuns:

Are probabil 5000 de prieteni, e limita pe facebook, iar apoi nu poti sa mai fii adaugat de altii sau sa adaugi prieteni, Funda?batting eyelashes