| monica13 a întrebat:

Am si eu o problema! Vreau sa adaug pe FACEBOOK pe o fata, dar nu imi apare butonul de FRIEND REQUEST (adauga prieten)! De ce? Precizare: nu am prieteni comuni cu ea

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Privacy Settings --> How You Connect --> Edit Settings --> Who can send you friend requests? --> Friends of Friends. Asa iti pui tu, nu ii schimbi ei (persoanei) ceva.

5 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Pentru ca nu ai prieteni comuni, e o setare pentru asa ceva.

| monica13 explică (pentru Mădă0611):

Unde e setarea astaaa?

| monica13 explică (pentru Mădă0611):

Ok, mersi mult! Ai fundita!

| Mădă0611 a răspuns (pentru monica13):

Privacy Settings --> How You Connect --> Edit Settings --> Who can send you friend requests? --> Friends of Friends. Asa iti pui tu, nu ii schimbi ei (persoanei) ceva.

| alex190199 a răspuns:

Poate ca nu e pagina personala, ci una de personalitate/vedeta etc. Daca e asa, tot ce poti face e sa dai like.

| monica13 explică (pentru alex190199):

E pagina personala!