| yuyubarbie19 a întrebat:

Acum o lună, două m-am uitat la „Trăind printre demoni" („Te conjuring"). Mi-ar plăcea să mai vizionez un film de genul ăsta. Știți un film horror-mister asemănător?

Răspuns Câştigător
| Kirito21 a răspuns:

Iti recomand The woman in black si The exorcism of emily rose. pentru mister mai mult ai putea incerca si Shutter Island

9 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Eu îţi recomand Barricade şi The Woman In Black.

Vizionare plăcută!

| 5Cx a răspuns:

Drag Me to Hell.

| yuyubarbie19 explică (pentru 5Cx):

L-am văzut big grin

| 5Cx a răspuns (pentru yuyubarbie19):

atunci Trick or Treat...

| Robytza1997 a răspuns:

Salut
Ma iti zic eu un film si mai misto un baiat a ramas cu traume de la el iar eu cand vad doar un videoclip sau poze din film mi-e frica sa ma uit.
Se numeste The Grude 1, 2, 3, 4(dar preferabil e 3 e super misto
Funda? Plzzzzz

| AnonimaAnima a răspuns:

Eu una stiu multe uite cateva ( unele nu-s asa de horror) : blade 1, 2, 3, 4, ; Riddik (2013) (asta e horror da e unpic mai mult actiune ) the possesion (2012) Barricade (2012) Night Skies(2007)See No Evil (2006) Wrong Turn 5 Bloodlines (2012)

| yuyubarbie19 explică (pentru AnonimaAnima):

O să mă uit la Barricade. Mulțumesc :* fundăwinking.

| AnonimaAnima a răspuns:

Mersi :* :-D

| H0bb a răspuns:

Curse of chucky Este Super tare.