| maya2010 a întrebat:

Acum o luna, mi.am cumparat niste pantalonii foarte draguti si din pacate, i.am patat de sange. Am incercat sa ii spal acasa cu Vanish si nu a iesit. La curatatorie au zis ca nu se poate, ca se vor albii. Imi plac foarte mult nu i.am purtat decat de 2-3 ori si au fost si vreo 2 milioane, deci imi pare rau de ei.
Cum sa scot pata? Va rog mult mult ajutati.ma!

2 răspunsuri:
| BomBonika_9617 a răspuns:

Pai eu din cate stiu atunci cand te patezi ca sange...se ia cu apa rece si sapun, adica mama mea asa ii curatahee heebig grin incerca sau spune-i mamei tale

| Alleza a răspuns:

Pune-i la inmuiat ci ariel si lasa-i in apa fierbinte 10-20 de min si apoi spalai calumea.imi spui dc a mers si apoi astept si funda; X