| Loly a întrebat:

Ai accepta sa trisezi ca sa castigi un premiu important? Sau ai prefera sa joci corect, cu riscul de a pierde?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aleg varianta de a nu juca si asa stiu ca nici un risc de a pierde bani nu voi avea.

| Eღilia62 a răspuns:

Daca exista mijloace de a trisa, trisez.De exemplu la un joc daca am hack, joc cu el.La un concurs important sau mai stiu eu ce,nu trisez pentru ca exista riscul sa fii pedepsit de lege(sau la teste, BAC, daca copii[deci trisezi] risti sa pierzi examenul).

| RoXxy a răspuns:

Daca as trisa nu m-as mai simti asa de bine pentru ca as stii ca nu am castigat prin propriile fortewinkingSi nu is genul de persoana trisoare, falsa, sau cu mai multe"fete"

| KidoSmart a răspuns:

Hai mah sa fim seriosi voi ati scris astea ca poate va luati o funda. daca stai sa te gandesti in zilele de azi poate majoritatea ar trisa pentru premiuhappy.be serious

| queerkulture a răspuns:

Când vine vorba de jocuri de noroc, sunt cea mai ghinionistă persoană pe care o cunosc. Și cum nici moralitatea mea nu este extraordinară, aș trișa.

| DianaPrepelita a răspuns:

Prefer sa joc corect. macar asa pot sa-mi evaluez capacitatea, si sa stiu unde mai am de lucratwinking chiar cu riscul de a pierde, caci ma voi lucra mai mult si sunt sigura ca voi castiga data viitoare big grin

| jessyka_9063 a răspuns:

Sincer eu as ptrefera sa joc corect cu riscul de a pierde decat sa trisez, mi se pare o prostie, pan` la urma Dumnezeu e sus sh daca trisezi cu toate ca, castigi el te vede si daca nu atunci iti face ceva rau, pana la urma ti`o va facee

| perfusion a răspuns:

Păi cred că aş trişa în limita bunului simţ. până la o anumită scară.

| OanaAndreea16 a răspuns:

Mai bine pierd si-am stiu ca am jucat corect. Trisezi si castigi, nu te poti simti mandru, nu-i acelasi sentiment. Esti corect fata de tine, si de altii de asemenea.

| Zoxxx a răspuns:

Prefer sa joc cinstit happy

| NikoIsDirectioner a răspuns:

As prefera sa joc corect fiindca te va macina toata viata ca ai trisat o fata din clasa la mine are chestia asta iti sugerez sa joci corect nu murdar!

| ღAndrutzaღ a răspuns:

Când vine vorba de jocuri de noroc, sunt cea mai ghinionistă persoană pe care o cunosc. Eu as trisa dar la alte jocuri sau concursuri as juca corect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un raspun in general: Natura umana totusi ne-ar obliga fiinta sa trisam (daca stim cum) pentru a castiga acel premiu (daca este destul de impornat in cat se merite) si de aceea orice raspuns am da ca nu am trisa ar fi fals deoarece vazandu-te in fata faptului ai trisa negresit.

| Niklauss a răspuns:

Da trisez tot timpu. funda?

| bogdanelbogdi a răspuns:

Daca vrei sa joci corect trebuie sa fi bine pragatit! deci trebuie sa fi sigur pe tine ca vrei acel premiu, si sa faci orice ar fi ca sa il ai.
Cel mai bine ii sa joci corect! Te poti lauda linistit ca ai muncit pentru acel premiu.
Daca trisezi trebuie sa ai un plan bun. Daca ai castigat acel premiu, cand te lauzi ca ai castigat acel premiu. de fapt tu minti!

| xBadGirl11 a răspuns:

Pai depinde si ce premiu daca nu este valoros. as conta pe corect! sau daca este important ascultati constinta si triseaza daca vrei thinking daca a fost folositor raspunusul te rog funda big grin

| AndaKrys a răspuns:

Nu conteaza care e premiul,nu merita sa trisezi.big grin Mai bine joci corect si pierzi, dar ai constiinta curata.winking Oricum cu trisatul nu ajungi departe, iar daca se prinde cineva esti eliminat de cele mai multe ori.winking Succes la urmatoarele jocuri!happy

| MirabelaGJ a răspuns:

Eu as prefera sa joc corect cu riscul de a pierde. Nu mai are nici un farmec daca stiu ca n-am castigat pe merit.