| asite27 a întrebat:

Ai intrat candva aici? www.reluare.blogspot.com

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, de cand spamezi tu TPU cu reclama nerusinata.
Sincer, nu mi se pare interesant. Presupun ca si tu esti disperat de vreme ce te cobori la aceste metode urate si scarboase de reclama. Daca chiar crezi in siteul asta, plateste reclama, nu cersi pe la colturi. Dar parerea mea personala este ca este sortit esecului. Nu ca ideea e neaparat rea, dar e complet nelucrata, adica nemuncita si nu prezinta interes din cauza asta. Ar trebui sa ai macar 200 de articole cand lansezi siteul, altfel lumea va intra, va vedea ca este o aiureala si nu va mai intra niciodata, orice ai face. Plus ca ar trebui sa ai o tema, o logica. Faze funny amestecate poti gasi intr-o mie de locuri, trebuie sa faci ceva sa fie locul tau mai bun ca altele. Si nu e.

| βÚβÚ a răspuns:

Da!

PS: Esti obsedat/a de blogul asta? Numai intrebari de genul... ai pus :-

| Deeutzica a răspuns:

Da am intrat de cateva sute de ori