| Octaviana_9832 a întrebat:

Ajutati`ma si pe mine cu niste tutoriale de pe youtube [nu conteaza limba] in care sa`mi arate cum se fac niste desene in creion [nu foarte dificile dar nici usoare] cu umbre ...mai frumoase. Poate sa fie despre orice desenul numai in creion sa fiewinking. Va rog mult! Funda!

2 răspunsuri:
| Sinedd a răspuns:

Ti-am uploadat aici niste fotografii in care inveti cum sa dezenezi foarte multe, pentru mai multe informatii descarca de pe link.

http://fbx.ro/uitz546zgg5l0w91

Parola:sinedd

Nota: Din explicatile utilizatorilor nu ai cum sa intelegi, atata timp cat nu e vizual!

| piktor a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/matthew39arch - Sketchbooks
pentru inceput uita`te la desenele alea si restul video`urilor in care explica cums a desenezi

si multa practica!