| Addina14 a întrebat:

Ce părere aveți despre aparatul foto Instax Mini Evo de la Fujifilm?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Eu nu mi-a cumpara in asemenea aparat, din mai multe considerente:
1. Aparatul are o rezolutie relativ mica (5Mpx)
2. Pozele tiparite au marime mica (cat o carte de vizita)
3. Hartia foto (plicuri cu 10 coli) sunt greoi de cumparat si relativ scumpe
4. Daca imprimanta foto inclusa se defecteaza, atunci reparatia (inlocuirea) ei costa aproape cat un aparat nou.

Eu folosesc un aparat foto "Sony Cybershot" (cu rezolutie 20Mpx) de cativa ani, functioneaza perfect, iar pozele ce doresc pe hartie le fac la un centru foto specializat (calitate foarte buna, orice marime dorita pana la A4, preturi modice).

| gabicoo a răspuns:

Pare OK. Recenziile sunt bune pe eMag.

| vatadezahar24 a răspuns:

Merită prețul!