| YumiSukinanda a întrebat:

Ajutor! cum pot lua haine gratis pe stardoll? si nu dati bloguri, ci ziceti cum pot sa iau hainele gratis pe stardoll? dau funda si vot urgent!

3 răspunsuri:
| floriasdfg a răspuns:

Salutt, nu joc jocul, dar mi.a zis o fată destul de experimentată in stardoll că nu poţi lua haine gratisss. smug
Funditaa?happy

| enmaai a răspuns:

Ba da. poti lua, fata draga, de ce o mintiraised eyebrows? Intri pe google.ro si-o scrii stardoll bedavalarii cute_949 si cauti eu sunt din Turcia si de aici cumpar :* Sucess