| Slavic a întrebat:

ajutor va rog dau funda!
: cum dau nitro azot la nfs underground 1!

Răspuns Câştigător
| lena_7423 a răspuns:

De mult m-am jucat pare ca e shift.

17 răspunsuri:
| Slavic explică:

Assssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdas

| Slavic explică:

Xfsd

| Slavic explică:

Assssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssvbdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdas

| Slavic explică:

Assssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdavsdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdas

| Slavic explică:

Assssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasb

| Slavic explică:

Assssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdnasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdas

| Slavic explică:

Assssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasn

| Slavic explică:

Assssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdnasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdas

| Slavic explică:

Assssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasasssssnssssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasn

| Slavic explică:

Assssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasnnnn

| Slavic explică:

Assssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasy

| Slavic explică:

Assssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasasssrsdasdasdasdasdasdasdasdasdas

| Slavic explică:

Assssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdrrrasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdas

| Slavic explică:

Assssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasassssdasdasdasdasdasdasdasdasdasrrr

| Brotacelu a răspuns:

Alt [stanga sau dreapta]
Space e frana de mana laughing

| covexrobu a răspuns:

Nu se numesete nitro azot ci Protoxid de azot asta in lb romana iar in engleza Nitrous oxide. Incearca cu space, shift din stanga sau shift din dreapta, ctrl sau alt. Cam astea erau nu tin minte exact cum era dar incearca butoanele alea pe rand si vezi care va functiona. Daca nici una nu va merge atunci intra la optiuni controler si vezi ca acolo iti scrie NOS si butonul care activeaza aceasta functie.

| Bogdanel_Bogdi_1994 a răspuns:

Ajutor va rog

cum se da nitro la gta underground 2