| Decebalul a întrebat:

Am auzit ca din primavara, pe YouTube va trebui sa platesti daca ai canalul tau sau daca esti abonat, of nu stiu sigur. E adevarat?

4 răspunsuri:
| Anananaaaa a răspuns:

Daca mai vor vizualizari ar trebui sa nu faca asta parerea mea laughing

| Cineva2424 a răspuns:

Da.oricum nu cred ca vor fi chiar atat de multe canale cu plata ..cred ca vor fi mai mult canalele cu filme, emisiuni(xfactor etc).

| BaSStY007 a răspuns:

Ai auzit la doza de has!

| chayennik a răspuns:

Da,intr-adevar.Anumiti detinatori de canale vor putea pune "taxa" ca sa le poti viziona filmuletele.Cei de la YT vor sa incurajeze si producatorii emisiunilor TV sa le publice pe site, de unde si aceasta initiativa.