| Alëxa_9778 a întrebat:

Am auzit ca incepem scoala mai de vreme.Pe cat?

49 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

12 Septembrie.

| Ildiz a răspuns:

Pe 1sept dar nu e sigur. sper sa nu.

| daniel11 a răspuns:

12 septembrie!

| cristina117 a răspuns:

Din cate stiu, incepem pe 9 Septembriesad

| AleX_3918 a răspuns:

Sall Alex, scoala incepe pe 12 septembrie, se zicea ca incepe pe 1 dar pana la urma a ramas pe 12. Sper ca te-am ajutat... Funda? love struck

| Oanusca a răspuns:

Scoala incepe pe 12 septembrie...

| cocolino97 a răspuns:

Pe 12 septembrie

| anonim96 a răspuns:

Buna!happy...Am auzit si eu km la fel dar scoala se incepe pe 12 septembriehappy

| Stefan3D a răspuns:

1 septembrie crying

| kUuKii a răspuns:

Eu am auzt ca pe 12 septembriestraight face

| swag a răspuns:

12 septembrie

| CreatzaDeEa a răspuns:

Si eu am auzit la fel si singera sa fiu cred ca e o prostie dar na ce sa facem?
Pe 12 de oare ce 12 e luni iar 15 joi si nu putem incepe scoala joi!

| Andrei97_2367 a răspuns:

Pe 12 septembrie

| NicolaVlad a răspuns:

Da Incepem Cu O Saptamana Mai Devreme... Pe 12 Septembriehappy

| Bubble13 a răspuns:

Scoala incepe mai nou pe 12 septembriehappy

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Pai eu stiu ca incepe pe 12 septembriehappy

| lSchizo a răspuns:

Pe 13

| GeorgeGabriel a răspuns:

1 septembire dar se mareste vacanta de iarna

| Morena30 a răspuns:

Pe 12 septembrie crying

| Millanteria a răspuns:

Buna draguta.
Anul acesta incepem pe 12 septembrie.
Uite un site pentru a te documenta mai bine: http://niceplaces.ro/fabulous/?p=140
Pupici!

| NoNameJunior a răspuns:

Pe 1 Septembrie.Este bine pentru ca ne mai lungeste vacanta de iarna.

| sweetgirl24 a răspuns:

Scoala incepe pe 12 septembrie!

| Oanusca a răspuns:

Pe 12 septembrie.

| Acadeeeaa a răspuns:

12 septembrielove struck

| AncutsaAlexutsa a răspuns:

Pe 1 septembrie din cate am inteles, fiind ca o sa aavem 1 luna vacanta de craciun big grin...

Nu stiu sigur nici eu daca asa este big grin. Eu nu ma culc pe urechea asta. S'ar putea sa incepem normal anul asta si la anul sa incepem de pe 1 sept tongue

| extremeddl a răspuns:

Pe 12 septembrie. asa stiam

| KrIsSs_4520 a răspuns:

Scoala se incepe pe 13 septembriewinking. Sper ca ti-am fost de folos.

| CoLoRsS a răspuns:

Pe 12 septembriehappy

| XtmCamiii a răspuns:

Pai trebuia sa incepem pe 15 septembrie care pica joi si nu avem cum sa mergem joi asa ca incepem pe 12 care pica luni incepem cu 3 zile mai devremewinking
fundita?

Răspuns utilizator avertizat