| Alëxa_9778 a întrebat:

Am auzit ca incepem scoala mai de vreme.Pe cat?

49 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

12 Septembrie.

| NoNameJunior a răspuns:

Pe 1 Septembrie.Este bine pentru ca ne mai lungeste vacanta de iarna.

| Millanteria a răspuns:

Buna draguta.
Anul acesta incepem pe 12 septembrie.
Uite un site pentru a te documenta mai bine: http://niceplaces.ro/fabulous/?p=140
Pupici!

| lSchizo a răspuns:

Pe 13

| PikaRawrr a răspuns:

Pe 13 am auzit eu.dar tu bucura'te de vacanta O.O

Răspuns utilizator avertizat
| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Pai eu stiu ca incepe pe 12 septembriehappy

| Francesca17 a răspuns:

Pe 1 Septembrie! Ascultai chiar acum cateva ore la strile de dimineatzza, Crede-ma! fundita :*?

| cristina117 a răspuns:

Din cate stiu, incepem pe 9 Septembriesad

| GeorgeGabriel a răspuns:

1 septembire dar se mareste vacanta de iarna

| ecristinamc a răspuns:

Anul scolar 2011-2012 va avea mai putine vacante, disparând aceea dintre semestre, în schimb vacanta de iarna va avea trei saptamâni în loc de doua, iar cea de primavara doua în loc de una.
"Semestrul întâi al anului scolar 2011-2012 începe luni, 12 septembrie, si se finalizeaza în 23 decembrie 2011. În acest interval va fi o vacanta pentru ciclul primar în intervalul 22 - 30 octombrie.
Vacanta de iarna începe în 24 decembrie 2011 si se încheie în 15 ianuarie 2012, având astfel trei saptamâni".
Semestrul al II-lea începe, luni, 16 ianuarie 2012 si se încheie în 22 iunie.
Vacanta de primavara va fi în intervalul 7 - 22 aprilie, dupa care semestrul continua pâna în 22 iunie. Vacanta de vara dureaza din 23 iunie pâna în 9 septembrie.

| AncutsaAlexutsa a răspuns:

Pe 1 septembrie din cate am inteles, fiind ca o sa aavem 1 luna vacanta de craciun big grin...

Nu stiu sigur nici eu daca asa este big grin. Eu nu ma culc pe urechea asta. S'ar putea sa incepem normal anul asta si la anul sa incepem de pe 1 sept tongue

| AnnaDee a răspuns:

12 12 12 12 Septembrie nu 1!

| kUuKii a răspuns:

Eu am auzt ca pe 12 septembriestraight face

| KimY a răspuns:

Eu stiu ca pe 12 septembrie.

| swag a răspuns:

12 septembrie

| Pukka a răspuns:

Începem pe 12 Septembrie si terminam pe 29 August!

| Stefan3D a răspuns:

1 septembrie crying

| XtmCamiii a răspuns:

Pai trebuia sa incepem pe 15 septembrie care pica joi si nu avem cum sa mergem joi asa ca incepem pe 12 care pica luni incepem cu 3 zile mai devremewinking
fundita?

| CreatzaDeEa a răspuns:

Si eu am auzit la fel si singera sa fiu cred ca e o prostie dar na ce sa facem?
Pe 12 de oare ce 12 e luni iar 15 joi si nu putem incepe scoala joi!

| Crystynyk1 a răspuns:

Pai se spunea ca scoala va incepe pe 9 septembrie. 9 septembrie cade vineri.Si este imposibil sa cada vineri.scoala va incepe pe 12 sept

| Дηdu a răspuns:

Pe 1 septembrie!

| Morena30 a răspuns:

Pe 12 septembrie crying

| DanielDaniel_6024 a răspuns:

1 pe septembrie crying

| KrIsSs_4520 a răspuns:

Scoala se incepe pe 13 septembriewinking. Sper ca ti-am fost de folos.

| AleX_3918 a răspuns:

Sall Alex, scoala incepe pe 12 septembrie, se zicea ca incepe pe 1 dar pana la urma a ramas pe 12. Sper ca te-am ajutat... Funda? love struck

| Oanusca a răspuns:

Scoala incepe pe 12 septembrie...

| Oanusca a răspuns:

Pe 12 septembrie.

| anonim96 a răspuns:

Buna!happy...Am auzit si eu km la fel dar scoala se incepe pe 12 septembriehappy

| Bubble13 a răspuns:

Scoala incepe mai nou pe 12 septembriehappy