| IngerasIngeras2013 a întrebat:

Pe cat incepem scoala? Eu am auzit ca o incepem pe 2 septembrie sad E adevarat?

Răspuns Câştigător
| Anonimus12468 a răspuns:

Uite cum e. Scoala nu incepe pe 2 septembrie ci in 16. Dar, acuma e vacanta asa ca nu te mai gandi la scoala si bucura-te de ea cat mai poti. Dupa ce va incepe din nou scoala, vei vrea sa fie vacanta. Da-o in colo de scoala si be happy happy

| IngerasIngeras2013 explică (pentru Anonimus12468):

Asa e doar ca ma speriase-m laughing ....Vacanta placuta si tie si lipsita de griji laughing

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Scoala incepe in 16 septembrie

| fuzzer a răspuns:

Pe 16 septembrie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Începe pe 16 happy

| AOLEVRIC a răspuns:

Pe 17 septembrie din cate stiu euwinking.

| SoranaCs a răspuns:

Pe 16 septembrie!