| nicoleta24 a întrebat:

Am castigat la roata norocului la farmerama cotet de iepuri XXL. Intrebarea este unde il gasesc sa il pun? va rog ajutati-ma. fundita promit!

Răspuns Câştigător
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy cotetul il gasesti in meniul inventar, acolo unde iti sunt cotetele normale cu animale, este o imagine cu o vaca parca big grin il cauti la a doua, unde este sageata galbena si verde si il iei de acolo si il amplasezi pe un cotet normal de iepuri happy succes!

4 răspunsuri:
| membrugirl2010 a răspuns:

In caseta ''Gifts''?

| Angel_5977 a răspuns:

Pe la jumatea pagini in stanga e o vaca dai acolo si acolo e...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o imagine co o vaca da-i pe ea si apoi a doua unde este sageata cu galben si verde. iar acolo e cotetul

| soniabonia99_4070 a răspuns:

Pai nu prea stiu dar poti incerca cum crezi tu (plz fundita)