| anamaria22 a întrebat:

Am cateva intrebari :
Cine are program de modificat poze?
Imi puteti da ti mie programul?
De unde il dwonlodez?

Răspuns Câştigător
| dulcik99 a răspuns:

O stiu eu ...nu pot sa-ti izc de unde am eu ogramada de chestii din astea daca vrei ma poti contacata pe id pop.girl28,,,sper ca tina fost de ajutor,. fundita. aaa daca nu vrei poti gasi. pe google.scrii magic photo editor, photo scape, dream light editor, elfin editor

4 răspunsuri:
| DjDOCALyN a răspuns:

Poi.fii atenta la programu asata,, photos scape,, este belea rau de tot! FuNdOi?

| ღAnonimღ a răspuns:

Iti dau eu unul online si e foarte simplu(daca iti place, fundita PLZ:D) uite site-ul: http://www.writeonit.org/ro/coperti-de-reviste?step=2&img_name=wired.jpg

| LemonCandy a răspuns:

Photo Scape

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Picasa 3 il gasesti pe net

Întrebări recente