| Mdr a întrebat:

Imi puteti da un program de modificat poze? ..adica sa schimb fetele.Dau funda :*!

2 răspunsuri:
| lidix a răspuns:

Http://www.pizap.com/pizap aici poti sa lipesti alta fata din alta poza. e super
si aici http://ipiccy.com/ la clone tool poti sa "copiezi" sa ai de exemplu aceeasi fata de 2 ori. e mai super primul :) poti sa pui poza originala, si apoi gasesti sus un buton cu o poza si un " + " si selectezi aceeasi poza din calculator, decupezi fata, o pui pe celalt corp, si invers. sper ca te-ai prins;)) succes

| Mdr explică (pentru lidix):

Stiu ca poti sa lipesti pe pizap fete, dar sa faci sa nu se cunoasca ca e alta fataa. iti multumesc oricum. Sper ca ai inteles ce am vrut sa zic :*