| ImvuSuperStar a întrebat:

Am cont imvu... mi sa furat si mi-a schimbat emailul si parola! cum pot sa il recuper! raspunsurile corecte for primii fundita! mersi:*

Răspuns Câştigător
| iBubble a răspuns:

Pai sincer nu prea poti din moment ce au fost schimbate si e-mail'ul si parola. Imi pare rau sad

3 răspunsuri:
| Britney13 a răspuns:

Pai si eu am cont imvu si mi s-a furat.Pai daca ai pus mail-ul adevarat ar fi trebuit sa primesti un mail de advertizare in care scrie ceva de cenu... Asa dai click pe linkul ala pe care ti-l arata in mail si astepti sa iti trimita mai multe atentionari, dai si iti arata sa schimbi parola, merge dupa mergi la mail si il schimbi si gata. da daca e destepta poate sa til fure iar cum metoda asta.

| Armyanka a răspuns:

Eu știu dar dacă ai dat funda degeaba...nu iți mai zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sincer nu poti din moment ce tia loat si contul si parola doar ai putea scrie emailu la contul boysboysboys1 el ma ajutat si pe mine cand mi-a fost sters