| qpANUTZAqp a întrebat:

Buna TPU recent mi s-a furat un cont de imvu dar numai stiu nici emailul si parola mi-a fost schimbata ma puteti ajuta va rog din sufglet dau funda.sad

2 răspunsuri:
| NesquikZZZ a răspuns:

Iti faci alt cont pe imvu si alta adresa de mail altcuma nu merge! Funda

| Ehof a răspuns:

Nu îl poti recupera, doar dacă știi toate detaliile la cont, de exemplu : Primul e-mail, locația unde a fost creat cont-ul, data de creare a cont-ului, data de naștere dacă le cunosti încearcă să faci un tiket.