| irinaguiu a întrebat:

Am cont pe woozworld si as vrea mult niste bani deia wooz cam 100 sau 2oo cat puteti sau imi dati conturi de vip si contul meu poate fi al celui care raspunde corect uite eu sunt fata aia irinika mi-am uitat adresa la siteul asta si mi-am facut alt cont deci adresa mea la wooz world este costel@gmail.com iar parola este micronezia deci va astept sa imi dati conturi sau coduri sau bani sau haine va rog daca puteti va pup

3 răspunsuri:
| SinfulDesire a răspuns:

Cont: irinaguiu
Inregistrat la 28 Oct 2012
Ultima logare: 28 Oct 2012
Utilizator Junior

si vii la cersit? serios? si esti fata ai si ai mailu costel@gmail.com? dc nu irinaguiu@gmail.com

foarte suspicios

| OaieBalaie a răspuns:

Nu sunt vip dar poti foarte foarte simplu sa faci bani [wooz/beex] de pa site-ul HTTP://ch3at.com/woozchaet acolo completez numele doar numele ce il ai pe woozworld ex: woozen123 sau coco ceva acolo si cat beex sau wooz vrei o sa fie in casute. funda plz
p.s. poate nu iti apare wooz/beex pe moment poate peste o zi doua! funditya;)

| adelaela a răspuns:

Bine, te voi ajuta! Contul meu este lalalalalu@yahoo.com si parola este la.
Sunt vip. Daca nu crezi, cautama. Ma numesc irinad! happy