| daniel4446 a întrebat:

Am cumparat o camera we si cand vreau sa-i pun driverul,apare asa:
Featurebig grinisck
Component: Disck1 Files(3)
File: C:\Program Files\InslallShield Installation Information\{ED1674F5-5165-49BF-B546-AE5343111540}\setu9 96b.rra
Error: There is not enough space on the disck
Va rog sa ma ajutati ca nu ma pricep la calculatoarecrying si sa-mi spuneti unde sa merg pe computer

1 răspuns:
| crynys a răspuns:

Lol cat de praf poti sa fii sa nu intelegi ca zice ca ai partitia C: plina si nu mai are loc unde sa se instaleze driverul mai sterge din pornakele ala de pe desktop si free putin spatiu sa aiba si driverul ala loc