| MrWrestleMania a întrebat:

Am descarcat odata pentru sims 2 un pack cu o GRAMADA de obiecte pentru construit si deocrat. SI acum vreau sa il descarc din nou da nu il gasesc. Voi stiti de unde? Da sa fiti siguri. (mentionez ca avea foarte multe obiecte si chiar si calculator cu monitor fara tub, de toate...). FUNDA! (SI NU EXTENSION PACK, pur si simplu multe obiecte bagate intr-un singur folder...)

1 răspuns:
| XxvalivalentinaXx a răspuns:

Mai cauta-l! Sunt sigura ca vei gasi aplicatia! Pur si simplu cauta-l pe net! Nu poate sa se ascunda. happy Si eu am cautat ceva de genul si a durat o ora dar totusi am gasit! Daca nu intreaba vreun prieten.