| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi descarc "RObotzi"pe telefon? Mi-am descarcat "Goodies Pack"-urile, dar unde le gasesc(prin calculator big grinbig grin)?

Răspuns Câştigător
| Sonnora a răspuns:

Le descarci in pc apoi le conevrezi cu ajutorul unui conevertor in formatul la care suporta tel tau papa funda? iti pot da si conevertor dac vrei dar sa-mi sp c format suporta tf tau sau zi-mi modelul

1 răspuns:
| dolyan a răspuns:

Nu stii unde s-au descarcat? Pai depinde de ce sistem de operare folosesti, si ce browser! la windows 7, mozilla salveaza in folder-ul downloads. Cum ajungi acolo? Simplu,intri in my computer,si pe stanga este o lista cu foldere,cauti la inceputul listei si trebuie sa fie in "downloads". Daca totusi nu este acolo, tot la windows 7, incearca tot in aceeasi lista sa gasesti "documents" cred ca nu folosesti internet explorer...pentru ca acela te lasa pe tine sa alegi unde sa salveze fisierul,asa ai fi stiut unde s-au dus. Deci, fiecare browser cu plusurile si minusurile lui. Daca ai nevoie de ajutor da add, iti voi trim pe privat id-ul.Succes